Commercieel binnendienst medewerker

Mafico is per direct op zoek naar een enthousiaste en ondernemende commercieel binnendienst medewerker die graag ons team wilt komen versterken. Heb jij een passie voor onze branche én krijg jij energie van het contact onderhouden met klanten dan zijn wij op zoek naar jou!

Werken bij Mafico

Mafico is een groot importeur en distributeur van de beste muziekinstrumenten, foto/video-, installatie- en HiFi-apparatuur. Wij leveren onze producten aan de mooiste winkels binnen de BeNeLux en zijn enorm aan het groeien om nog meer winkels, dealers en markten te kunnen gaan bedienen. Ons team bestaat uit vakmensen met passie en kennis voor hetgeen wat we doen waarbij initiatief nemen en doorpakken een belangrijk onderdeel zijn in de dagelijkse werkzaamheden. Werken bij Mafico houdt ook in dat je terecht komt in een jong en enthousiast team met een flinke dosis humor en waar iedereen samenwerkt om gestelde doelstellingen te behalen. Dit maakt dat Mafico een unieke bedrijfscultuur heeft en wij zoeken iemand die hier perfect bij past!

Wat ga je doen?

Door de groei van afgelopen jaar is Mafico op zoek naar een commercieel binnendienst medewerker die onze sales ondersteuning gaat bieden op basis van ‘data driven’ werken. Jij bent de doorpakker en enthousiasteling die door middel van de beschikbare data en eigen inzicht de verkoopkansen ziet en pakt!

Naast het overleg met onze accountmanagers op dagelijkse basis, houd jij je bezig met de online data die onze klanten op hun websites delen: onze producten moeten ten allen tijden zichtbaar zijn met de juiste omschrijving en foto’s en video’s. Daarnaast werk je samen met het marketingteam om marketing acties op te zetten en rol je deze uit bij de klanten.  

Het is jouw taak om de maximale exposure uit onze merken te halen bij de klanten en ideeën die je hiervoor hebt, worden enorm gewaardeerd! Zie jij een kans een boost te geven aan een product of merk? Daar staat ons marketingteam alleen maar voor open: je hebt de ruimte om je creativiteit in te zetten bij ons.

Kortom: je bent de spin in het web tussen onze marketing, sales en de klanten. Daarnaast ben je een muziekliefhebber en/of een enthousiaste videograaf. Verder is het een pré om affiniteit te hebben met ons merkenpakket en de leergierigheid om hier meer van te weten.  

Wie zoeken wij? Onze nieuwe team member is:

 • 40 uur per week beschikbaar
 • Data-analytisch vermogen
 • Een enthousiaste en proactieve werkhouding
 • Sociaal en communicatief
 • Klant- en resultaatgericht
 • Creative writing
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift
 • Kennis van gitaren is een pré
 • Kennis van foto-video producten is een pré
 • Bekend met het dealernetwerk van Mafico is een pré
 • Humor

Wat bieden wij jou?

 • Een uitdagende baan binnen een snelgroeiend distributiebedrijf
 • Een jong en energiek team met een ambitieuze werksfeer en veel humor
 • Een marktconform salaris
 • Vrijdagmiddagborrel (binnen de richtlijnen)
 • Teambuildingweekend (zodra dit weer kan)

Denk jij dat je onze nieuwe teammember mét gevoel voor humor bent? Dan ontvangen we graag jouw CV en motivatiebrief.