Junior binnendienst functie Musical Instrument (MI) Productmanager

Mafico is per direct op zoek naar een enthousiaste en ondernemende MI Productmanager die graag ons team wil komen versterken!

 

Werken bij Mafico

Mafico is een groot importeur en distributeur van de beste muziekinstrumenten, foto/video-, installatie- en HiFi-apparatuur. Wij leveren onze producten aan de mooiste winkels binnen de BeNeLux en zijn enorm aan het groeien om nog meer winkels, dealers en markten te kunnen gaan bedienen. Ons team bestaat uit vakmensen met passie en kennis voor hetgeen wat we doen waarbij initiatief nemen en doorpakken een belangrijk onderdeel zijn in de dagelijkse werkzaamheden. Werken bij Mafico houdt ook in dat je terecht komt in een jong en enthousiast team met een flinke dosis humor en waar iedereen samenwerkt om gestelde doelstellingen te behalen. Dit maakt dat Mafico een unieke bedrijfscultuur heeft en wij zoeken iemand die hier perfect bij past!

Wat ga je doen?

Door de groei van afgelopen jaar is Mafico op zoek naar een binnendienst MI Productmanager die onze buitendienst gaat ondersteunen vanuit het hoofdkantoor. Jij bent de doorpakker en enthousiasteling die de verkoopprocessen ondersteunt en monitort in samenspraak met de vertegenwoordigers door middel van het listen van producten en marketing en communicatie. Daarnaast check en lever je content aan de grote online accounts en verwachten we dat je met de kennis van onze MI producten support kan geven aan onze klanten: jij bent/wordt uiteindelijk de wandelende encyclopedie binnen Mafico wat betreft productinformatie.

Je gaat in deze rol dus niet alleen de verkoop van muziek gerelateerde merken ondersteunen, maar ook samenwerken met het marketingteam om mee te denken over de strategieën voor deze markt en het actieplan uitrollen bij onze dealers. Hier komen mogelijk ook producttrainingen bij voor onze dealers wanneer we nieuwe artikelen in ons assortiment opnemen en eventueel ook beursbezoeken.

Je gaat in deze rol dus nauw samenwerken met onze collega’s van de sales en marketing en zij kunnen jouw versterking hier heel goed bij gebruiken!

Verder zoeken wij het volgende:

 • 40 uur per week beschikbaar
 • Ten minste 2 jaar relevante werkervaring
 • Een enthousiaste en proactieve werkhouding
 • Leergierig!
 • Sociaal en communicatief
 • Teamspeler
 • Klant- en resultaatgericht
 • Kennis van gitaren
 • Kennis van de andere markten waarin Mafico opereert is een pré
 • Timemanagement: prioriteiten kunnen stellen
 • Creative writing
 • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift
 • Humor

 

Wat bieden wij jou?

 • Een uitdagende baan binnen een snelgroeiend distributiebedrijf
 • Een jong en energiek team met een ambitieuze werksfeer
 • Een marktconform salaris
 • Vrijdagmiddagborrel (binnen de richtlijnen)
 • Teambuildingweekend (zodra dit weer kan)

Denk jij dat je onze nieuwe teammember mét gevoel voor humor bent? Dan ontvangen we graag jouw CV en motivatiebrief op info[@]mafico.com. Wij nemen elke sollicitatie zorgvuldig in overweging.