Developer / Sysadmin

Medewerker ICT developer / sysadmin

Mafico is per direct op zoek naar een enthousiaste en ondernemende ICT’er die ons team graag wil komen versterken. Lees snel verder als jij een baan zoekt in een jong en gezellig bedrijf waar humor voorop staat!

Werken bij Mafico

Mafico is een groot importeur en exclusief distributeur van de beste muziekinstrumenten, foto/video-, installatie- en HiFi-apparatuur. Wij leveren onze producten aan de mooiste winkels binnen de BeNeLux en zijn enorm aan het groeien om nog meer winkels, dealers en markten te kunnen gaan bedienen. Ons team bestaat uit vakmensen met passie en kennis voor hetgeen wat we doen waarbij initiatief nemen en doorpakken een belangrijk onderdeel zijn in de dagelijkse werkzaamheden. Werken bij Mafico houdt ook in dat je terecht komt in een jong en enthousiast team met een flinke dosis humor en waar iedereen samenwerkt om gestelde doelstellingen te behalen. Dit maakt dat Mafico een unieke bedrijfscultuur heeft en wij zoeken iemand die hier perfect bij past!

Wat ga je doen?

Allereerst ga je écht een steen bijdragen aan de verdere groei van Mafico, hoe leuk is dat! We hebben een hecht en gezellig team en we werken dagelijks met verschillende projecten om een gewenste doelstelling te bereiken en ook daar zal jij aan deel gaan nemen. Kortom, jouw input wordt niet alleen gewaardeerd, er wordt ook echt wat mee gedaan! Mede door deze doelstellingen heeft Mafico afgelopen jaar een zeer succesvol jaar gedraaid en daarom zijn we nu op zoek naar iemand die onze ICT gaat ondersteunen, omdat we op het punt staan om een grote slag te maken in de automatisering.  

We hebben een plekje in ons team voor een developer / sysadmin die deze plek kan opvullen en nog meer wil leren op het gebied van ICT:  jij ziet kansen, jij pakt kansen en je scoort! Jij bent de doorpakker en enthousiasteling die deze processen inregelt, inbouwt, monitort en die ook de spoedklusjes tussendoor af kan handelen: geen zorgen, er is genoeg werk te doen en je naam zal veelvuldig over de afdeling klinken als er een ICT-probleempje is : ). 

Naast het overleg met je directe collega op dagelijkse basis, houd jij je bezig met interne ontwikkelingen (Phyton), Windows troubleshooting en versie beheer. De volgende systemen worden gebruikt binnen Mafico waarvan enkele een vereiste zijn en andere een pré en kunnen aangeleerd worden:

 • Vereist: Python 3 (Django / flask / SQLalchemy is een pré)
 • Vereist: Ervaring met versie beheer / Git (gitlab CICD is een pre)
 • Vereist: Windows troubleshooting
 • Vereist: Office365 management
 • Pré: Basiskennis Docker en Kubernetes
 • Pré: Unifi / Sophos management
 • Pré: MSSQL management

Het is dus jouw taak om samen met je collega de maximale automatisering uit onze processen te halen: zie jij een kans om een proces te automatiseren waar wij zelf nog niet eens aan hebben gedacht? Laat het horen, want je hebt de ruimte om je kennis in te zetten bij ons.

Naast de zakelijke kwalificaties, zou het ook erg leuk zijn als je een muziekliefhebber bent en kennis van de industrie waarin Mafico opereert is een pré!

Onze nieuwe topper is:

 • 40 uur per week beschikbaar
 • Data-analytisch ingesteld
 • Enthousiaste en proactief
 • Sociaal en communicatief
 • Resultaatgericht
 • Timemanagement: prioriteiten kunnen stellen

En heeft:

 • Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift
 • Kennis van de industrie waar Mafico in opereert (pré)
 • Humor – héél belangrijk

Wat bieden wij jou?

 • Een uitdagende baan binnen een snelgroeiend distributiebedrijf
 • Een jong en energiek team met een ambitieuze werksfeer en veel humor
 • Een marktconform salaris
 • Vrijdagmiddagborrel (binnen de richtlijnen)
 • Teambuildingweekend (zodra dit weer kan)

En bovendien: het gevoel dat je niet naar je werk gaat, maar naar je gezellige collega’s waar je met veel plezier ook nog eens wat werk verricht 😉.  

Denk jij dat je onze nieuwe teammember mét gevoel voor humor bent? Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.