Systeembeheerder

Medewerker systeembeheerder

Mafico is per direct op zoek naar een enthousiaste en ondernemende ICT’er die ons team komt versterken.

 

Wie zijn wij?

Mafico is een importeur - en exclusief distributeur van een aantal topmerken muziekinstrumenten, foto/video-, installatie- en HiFi-apparatuur. Wij leveren onze producten aan de mooiste (web) winkels binnen de BeNeLux en groeien enorm. Ons team bestaat uit vakmensen met passie en kennis waarbij initiatief nemen en doorpakken een belangrijk onderdeel is van de dagelijkse werkzaamheden. Werken bij Mafico houdt ook in dat je komt te werken in een jong en enthousiast team met een flinke dosis humor en waar iedereen naadloos samenwerkt om gestelde doelstellingen te behalen. Er heerst een sterke en unieke bedrijfscultuur. Wij zoeken een nieuwe ICT-collega, die in het team past!

 

Wat ga je doen? 

Allereerst ga je écht je steentje bijdragen aan de verdere groeiplannen! Je input in het team wordt niet alleen gewaardeerd, er wordt ook echt wat mee gedaan. Mede door deze unieke bedrijfscultuur heeft Mafico de afgelopen jaren een serieuze groei doorgemaakt. Vanwege onze verregaande pan-Europese ambities zijn we op zoek naar een medium-niveau ICT-kandidaat om ons te ondersteunen.   

We hebben een prachtige plek in ons team voor een systeembeheerder die enthousiast kansen pakt. Naast het dagelijks overleg met het MT over de prioriteiten van de dag, houd jij je bezig met het ondersteunen van de collega’s in hun IT-vraagstukken, controleer je of de backups succesvol zijn en of er nog een nieuwe patch doorgevoerd moet worden. Je bent vaak te vinden in het serverrack of in het magazijn om de WiFi te optimaliseren. Én er is ruimte om de functie verder vorm te geven naar jouw eigen inzicht.

Profiel

Om perfect in het IT-landschap van Mafico te passen zijn wij op zoek naar iemand met onderstaande ervaring:  

 • Kennis van VMware / (Virtualisatie is een pré)
 • Windows troubleshooting
 • Office365 management
 • MSSQL management
 • Basisvaardigheden Windows / Linux

Naast de zakelijke kwalificaties, zou het ook erg leuk zijn als je een muziekliefhebber bent met kennis van de industrie waarin Mafico opereert!

Hoe zien wij onze nieuwe collega

 • Minimaal 2jaar ervaring in de ICT-branche
 • 40 uur per week beschikbaar
 • Data-analytisch ingesteld
 • Enthousiaste en proactief 
 • Sociaal en communicatief
 • Resultaatgericht 
 • Timemanagement: prioriteiten kunnen stellen
 • Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als geschrift
 • Kennis van de industrie waar Mafico in opereert (pré)
 • Humoristisch

Wat hebben we te bieden?

 • Een uitdagende baan binnen een snelgroeiend distributiebedrijf
 • Een jong en energiek team met een ambitieuze werksfeer en veel humor
 • Een marktconform salaris
 • Groeimogelijkheden
 • Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden
 • Teambuildingweekend

En bovenal: het gevoel dat je niet naar je werk gaat, maar naar je gezellige collega’s waar je met veel plezier ook een hoop werk verricht.  

Herken jij jezelf in bovenstaande beschrijving en word je enthousiast van de mogelijkheden? Stuur dan zo snel mogelijk je CV en motivatiebrief naar: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Heb je nog vragen?

Heb je nog vragen op basis van deze vacature? Stuur dan een bericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel met 010 414 84 26.